80’ler – 90’lar Fırtınası – Cumhuriyet’teki Yazılarım

2 kitap

80’lerde Çocuk Olmak kitabımız çıktı ve 80’ler daha fazla konuşulmaya başlandı, hatta TRT’de yayınlanmaya başlayan 80’ler dizisi bile çekildi; 90’lar Kitabı‘mız çıktı ve 90’lı yılların, 90’ların her şeyi ortaya döküldü, Türkiye ve dünyanın 90’ları gündeme geldi, televizyonda – radyoda, her yerde 90’lı bir esinti hissedildi. Her iki kitap da kendine özgü bir gündem yarattı diyebiliriz.

Öyle yorgunum ki; ama tatlı bir yorgunluk bu… Sırada yeni projeler – yeni kitaplar var.

Yitik Ülke, yepyeni genç yazarları da bünyesine katarak ilerliyor. Hem keyifli hem yorgunum. Kafamda binlerce fikir; yeni şiirler, yeni öyküler, yeni bir roman var…

Cumhuriyet’te yazmaya başlıyorum

Bu arada bu cuma gününden itibaren her cuma yayımlanacak şekilde Cumhuriyet gazetesinin Ankara baskısında Sosyal Medya üzerine yazılar yazmaya başlıyorum. Twitter’da neler olup bitiyor, köşemde paylaşacağım. Ankaralı ya da Ankara’da yaşayan Twitter kullanıcısı arkadaşların özellikle dikkatini çekerim. Köşe yazılarına öneri ve eleştirilerinizi de beklerim, Ankara ile ilgili özel bir bölüm olacak yazılarımda, yayımlanmasını istediğiniz şeyleri tweet atabilirsiniz, elden geldiğince yer vermeye çalışırım. Ankara’da yaşayan blogger’lardan, Instagram ve Twitter kullanıcısı arkadaşlardan haberler bekliyorum. Sitelerinizi tanıtır, sosyal kampanyalarınızı duyururuz, güzel olur. Twitter adresim: @yitikulke – mail de beklerim. (İletişim safyama bakınız)


Tags: , , , , , , , , , , , ,

Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy this password:

* Type or paste password here:

8,430 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress