“Yitik Öykü” sonunda doğdu ey günlük…

Ağaca dönüşen ilk kitap: YİTİK ÖYKÜ!

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=701194

Twitter üzerinde Yitik Ülke (@yitikulkeyayin) okurlarıyla beraber hazırlanan bu kitap yaratıcı kısa öykülerden, hatta tam anlamıyla kıpkısa öykülerden oluşuyor. Birkaç cümle ile bir öykü dünyası yaratmanın ne kadar zor olduğunu bilmeyen yoktur, işte bu kitapta yazılan öyküler bu türün hem iyi hem de keyifli yeni örneklerini bir araya getiriyor. 

“Yitik Öykü” kitabının tüm geliri ile ağaç fidanları ve çeşitli tohumlar alıp hep birlikte bir “orman” kurmak istiyoruz. Kısa öykünün çarpıcı ve çekici yolculuğuna davetlisiniz. Bize katılın. Bu kitabı okuyun.

…dedim kitap tanıtımında. Çok hoş bir kitap oldu Yitik Öykü. Umarım çok okunur ve çok sayıda tohum ve fidan alabilirim. Birkaç yer ayarladım şimdiden fidan ekmek için. Umarım sorun çıkmaz. Fidan ekecek yer bulamazsak insanlara, adreslerine kargolayacağım fidanları. En kötü ihtimalle Gündüz Abimle (Öğüt) konuşup Karaburun’da ekim yaparız. Her neyse, çok uzun zamandır yazamıyordum sana ey günlük. Neler oldu, diyeceksin ben susacağım. Oldu işte bir şeyler. Pek keyfim yok son günlerde. Yorgunum. Kitap okuyamıyorum. Bir şey yazamıyorum. İşlerim çok yoğun ve kendime zaman ayıramıyorum. Her şeyi unutuyorum ve her yere geç kalıyorum. Neyse birkaç gündür kendime yeni kitaplar aldım, okuyorum yollarda. “Sineklerin Tanrısı”nı bir türlü okuyamamıştım, “Beyaz Diş”e de yeniden başlayacağım. Jack London’ı ne çok severim… Adamım benim! Yine geleceğim, kafamda çok şey var, not düşeceğim…

Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy this password:

* Type or paste password here:

9,146 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress